sibattaniyesi

Termal Isı battaniyesi ile zayıflama

Vücudumuz için önemli olan kilo kaybını yağlardan sağlamak çok daha önemli .Bu yazımızda da kilo yada kasta azalma  değil de yağlardan nasıl kilo verebiliriz onlardan bahsedeceğiz.

Yağ  yakımında ve toksin atımında yardımcı olan termal ısı battaniyesi izmir, vücudumuzda ki kan dolaşımını hızlandırarak hızlı bir şekilde toksin atımını kolaylaştırır. Genellikle bölgesel sorun yaşayan kişiler değilde daha çok tüm vücudundan şikayetçi kişilerin kalın ve yoğunlaşmış yağ tabakanın ısının etkisiyle  parçalanıp çözülmesinde yardımcı olmaktadır.

Termal ısı battaniyesi  kolaylıkla uygulanabilen bir terapi olması nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.Bir acısı sızısı olmamaktadır.

İşlem yosun , çamur vb bitkisel ürünlerin vücuda sürülmesiyle başlar. Sürülen ürünlerin ısının etkisiyle ciltten yağ tabakasına emilmesiyle devam eder. Emilen ürünler ve oluşan ısı sayesinde hızlı bir şekilde dolaşım oluşur ve  ulaşılan kalın yağ tabakasında biriken atıkların ,toksinlerin  atılmasını sağlar.Isı battaniyesi yağlar içinde metobolizmayı hızlandırarak incelmemizi ve zayıflamamızı sağlar.

3 farklı bölümü ile ısı derecesi ayarlanabilir olan termoter ısı battaniyesi, manual saat ayarı sayesinde kişiye uygun zaman ayarı ile ayarlanabilmektedir. Genellikle haftada 1 – 2 kez uygulanması tercih edilmektedir.

Yağ yakımında , zayıflamada, toksin atmada, incelme ve sıkılaşma konularında iyi sonuçlar almak için  Artemis Güzellik Merkezi ‘ne bekleriz.

İletişim: 0232 364 36 37