Artemis Güzellik Merkezi - Blog

Güzellik Dünyasındaki Gelişmeler İçin Bizi Takip Edin!

Kirpik Perması İzmir

 

Kirpiklerinizle ışıltınızı değiştirin | İzmir Karşıyaka’ da Kirpik Permasının En kaliteli Adresi

Romantik ve çekici bakışların sırrı kirpiklerinizden geçiyor olabilir mi? Gözlerinizin daha ön plana çıkmasını siz de istemez miydiniz? Kirpiklerinizi uzatan ve şekillendiren, üstelik doğal bir işlem olan Kirpik Perması. Kadınlar için gözler çok önemlidir. Ve erkekler için de karşı cinste gözler en etkileyici noktadır. Etkileyici bakışlar kirpik perması karşıyaka ile mümkün. Hergün sokağa çıkmadan maskara sürmek kirpiklerinizle uğraşmak ne kadar yorucu değil mi? Oysa kirpik perması ile bu zahmetten kurtulmak çok kolay üstelik 1- 1,5 saatlik bir işlem. Bu kolay yöntemi profesyonel bir dokunuşla üstelik uygun fiyatlı olarak yapabileceğiniz bir adres sunuyoruz. İzmir’de Kirpik Perması nın en iyi adresi: Artemis Güzellik

Kirpik Perması Nedir ve Geçerliliği ne kadar süredir ?

Özel organik bitkisel bir solüsyonla uygulanan perma işlemi göze ve kirpiğe zarar vermeden; daha kıvrık ve çekici görünümlü kirpiklere kavuşmanızı sağlamaktadır.. Ayrıca 60 -90 gün süre ile kullanım ömrünü korur ve size maskara kullanmadan makyaj sürenizi kısaltan günler hediye eder.. İzmir Karşıyaka’ da Kirpik Perması ‘nda en uygun hizmeti ve en uzun geçerlilik süresini veren Artemis Güzellik bu konuda sizler için çalışmaktadır.

 

Kirpik Perması Sonrası Denize Girebilirmiyim Su ile temas etmemde sakınca var mıdır ?

Kirpik perması sonrasında denize, havuza veya herhangi su ile temas edeceğiniz biryere girmenizde sakınca yoktur. Herhangi bir zarar veya etkisinde azalma görmezsiniz.

Kirpik Perması Fiyatları Ne kadardır?

Kirpik perması çok uygun fiyata yaptırabileceğiniz bir işlemdir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat için Artemis Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Hertürlü sorularınızı cevaplamak  için sizleri bekliyoruz. Randevu alarak işleminizi en kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz.

İzmir’ de Kirpik Perması konusunda tek doğru adres | Artemis Güzellik

Ayrıca daha önce yaptığımız çalışmalarımızı  instagram/artemisguzellik ve facebook/artemisguzellikmerkezi adreslerimizden inceleyebilirsiniz.

 

 

 

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için bilgi alınız.