Artemis Güzellik Merkezi - Blog

Güzellik Dünyasındaki Gelişmeler İçin Bizi Takip Edin!

Kirpik Perması Uygulaması

Kirpik Perması Uygulaması Nedir ?

Makyaj yapmadan da mükemmel bakışlara sahip olmanın en etkili yöntemi  kirpik perması dır. Çoğu kadınlarımız yoğun ve daha hacimli  kıvrılmış kirpiklerin hayallerini kurar ve bunlar için her gün vakit ve bütçelerinden ayırmak zorunda kalırlar biz Artemis Karşıyaka Güzellik Merkezi olarak tüm donanım ve birikimlerimizle muhteşem bakışlara sahip olmanız için buradayız.

Peki ya kirpiklerimizin doğuştan gelen kavisli ve düzen halinde kıvrılmasının , yumuşak olmasının sebebi neydi? Vücudumuzda bulunan zeis adlı salgı bezlerinin salgılamış olduğu salgı sayesinde kirpiklerimiz doğuştan kavisli ve yumuşak bir yapıya sahiptirler. Ve diğer yardımcımız gözyaşımız gözyaşımızda bulunan 3 tabaka sayesinde de oldukça güzel kıvrımlara sahibiz .Gözyaşımızın en alt tabakası musin tabakasıdır orta kısmında lacrimal bezleri ve bu bezlerin tarafından üretilen aqueous tabakası ve en üstte de yağlı lipid tabası bulunmaktadır. Zeis bezleri bu 3 tabakaların üretilmesini sağlamaktadır.Ve bu sistem içerisinde kirpiklerimiz doğal olarak kıvrımlı ve yumuşaktır.

Fakat zamanla değişen fiziksel durumlar sayesinde bu sistemde yapısal bozukluklar oluşmakta.Bu durumda kişiler üzerinde psikolojık olarak akılda bazı sorular doğurmakta  acaba kirpiksiz mi kalacağım ? Daha gösterişli kirpiklere nasıl sahip olabilirim ? Eski hacimli ve  uzun kirpiklerime yeniden sahip olabilir miyim ? İşte tüm sorularınızın cevabı Kirpik Perması diğer adıyla da sıkça duyulmakta ve yaygınlaşmakta olan  Kiprik Lifting’i Artemis Güzellik Merkezinde uygulamaktayız.

Uygulama 40-50 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.Ve yapılan işlemler uzman kişiler tarafından yapılmalıdır .Evde yapılması kesinlikle önerilmez.Kullanılan sölüsyonlar gözle temas edilmemelidir. İlk aşamada özel perma makaraları ile sarılan kirpikler bigudisine sarılarak solüsyon uygulanır  Daha sonrasında ayrı solüsyon işlemi arasında kirpikleriniz hava ile temas etmeyecek şekilde maske ile korunur. Kirpikler sonrasında kalıcı boya ile boyanır. Ve işlem sona erer

İşlemin kalıcığı ilk kez uylandıysa 1 1.5 ay birden fazla uygulandıysa 2 3 ay kıvrık ve yumuşak kalır.Daha hacimli ve gösterilişli makyajdan uzak doğal bir görüntüye sahip olmuş olursunuz.

Sizde İzmir kirpik perması uygulaması hizmetimizden yararlanmak için Artemis Karşıyaka Güzellik Merkezini ziyaret edin. Güzelliğin sırrı bizde.

 

iletişim : 0537 770 92 69

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için bilgi alınız.