Artemis Güzellik Merkezi - Blog

Güzellik Dünyasındaki Gelişmeler İçin Bizi Takip Edin!

Kirpik Perması ve Kirpik Lifting Nedir?

Kirpik perması: Kirpiklere şekil kazandırması için perma bigudileri yardımı ile yapılan bir kirpik uygulamasıdır. İşlem ortalama 45 dakika kadar sürmekte olup, kirpiğin uzunluğuna ve yapısına da bağlı olarak ortalama 2 ay dayanıklılık sağlar.
Kirpik lifting: Daha çok düz kirpiklere sahip kadınların tercih ettiği bu uygulama, patch yöntemi ile solüsyonlar yardımı ile kirpiklere uzun süreli kıvrıklık kazandırır.

Artemis Güzellik Merkezi’nde uzman ellerde yapılan bu uygulamaların kirpiklerinize ya da gözlerinize herhangi bir kalıcı hasarı yoktur. İşlem ortalama 45 dakika kadar sürmekte olup, kirpiğin uzunluğuna ve yapısına da bağlı olarak ortalama 4 ay dayanıklılık sağlar.

Evde kirpik perması ve kirpik perması işlemleri zararlı olur mu?
Kirpikler ince ve hassas işlem gerektiren bakım uygulamaları olduğu için, kendinizi Artemis Güzellik Merkezi’ndeki uzman ellere bırakmanız özellikle yanlış uygulamalardan doğan kalıcı zararların önüne geçecektir.

Artemis Güzellik Merkezi: 0 (232) 364 36 37

kirpik perması, kirpik perması fiyat, kirpik perması izmir, kirpik perması karşıyaka, kirpik lifting, kirpik lifting izmir, kirpik lifting izmir karşıyaka

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için bilgi alınız.