Vizyonumuz

Gelişmiş cihazlarımızla , her zaman İzmir güzellik merkezi sektörüne liderlik ederek sizlere hep kaliteli ,yenilikçi ve ekonomik hizmet vermeyi sürdürmek.

Misyonumuz

 Artemis Güzellik Merkezi olarak bakımlı olmanın her kadının hakkı olduğuna inanıyoruz. Güvenilir alanında tecrübeli kadromuz ile sizlere sağlıklı, hijyenik ve huzurlu bir ortamda kusursuz hizmet vermek için varız. Son  zamanlarda gelişen teknoloji ile güzellik sektöründe de büyük bir gelişim ve değişim yaşanmaktadır. Artemis ailesi olarak bu noktada Karşıyaka İzmir ‘de güzellik sektöründeki gelişmeleri sizlere uygun fiyatlarla sunmak bir kerelik değil her zaman hizmet almaktan ve üyemiz olmaktan mutluluk duyacağınız bir kurum olmak adına hep birlikte çalışıyoruz.İzmir Epilasyon, cilt bakımı, Microblading (kalıcı kaş), bölgesel zayıflama ve cilt gençleştirme gibi temel ve önemli işlemlerin yanı sıra pek çok yeni uygulamayı da teknolojiyi takip ederek sizlere uygun fiyatla ve hijyenik bir ortamda ulaştırabilmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Temel olarak kabul ettiğimiz bu Vizyon ve Misyon çerçevesinde Artemis Güzellik Merkezi olarak sizler için çalışmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.