Artemis Güzellik Merkezi - Blog

Güzellik Dünyasındaki Gelişmeler İçin Bizi Takip Edin!

Lazer epilasyon nedir ?

Lazer Epilasyon İzmir Karşıyaka

Lazer Epilasyon Hakkında Merak Edilenler ?

Tüylerden Kurtulma  Vakti Gelmedi Mi? Lazer Epilasyon İçin Tam Mevsimindesiniz.

Lazer Epilasyon Nedir?  Tüyler Uyutuluyor Mu ? Kaç Yaşından İtibaren Yapılabilmektedir ? Canımızı Çok Acıtır Mı?Kimler Yaptırabilir? Nasıl Yapılır ? Hangi Cilt Tiplerine Uygulanır ?

Aklınızdaki Tüm Soruları Artemis İzmir Güzellik Merkezi Olarak  Cevaplıyoruz

Artık yaz sezonuna son verildi  lazer epilasyona başlamanın tam vakti !!

Kalıcı epilasyon İzmir da güzel sonuçlar elde etmeniz için sizi Artemis Güzellik Merkezi ‘mize bekliyoruz.

Epilasyon ;Vücudumuzda ki istenmeyen tüylere ışın  enerjisi kullanılarak sağlıklı ve kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan işleme verilen isimdir.

 

Lazer işlemi ışığa karşı hassasiyet sorunu olan kişilerde yapılmamaktadır. Aksi taktirde herkese uygulanmaktadır. Tüm ergenliğe girmiş ve 18 yaş üstü herkese uygulanmaktadır.18 yaşın altında iseniz aile üyelerinin imzasıyla işlemler gerçekleşmektedir.

Gelişen teknoloji sayesinde saniyede 10 atış yapabilen cihazlarla 45 dakikada tüm vücudtaki tühlerden kurtulma imkanı sağlamaktayız.

Tühleri uyutma gibi bir durum yoktur.Işınlar tüh köklerine derinlemesine işlerken nasıl uyutulabilir ki ? Aksine ışınların etkisiyle daha da aktifleşip  dökülmesini sağlar.

Tüm tende ki kişilere uygulanmaktadır. Cihazın ten ayarlarlamaları uzmanlar tarafından yapılmaktadır.Acı eşiği düşük kişilerde çok ufak özel bölgede acı hissedilebilir fakat anestezi kremlerimizin sayesinde onları da hissetmemektesiniz.

Genellikle 1 – 1.5 ay arayla seanslar olmaktadır. Seans aralıkları tedavi ilerledikçe uzamaktadır. Belli bir tedavi sürecinden sonra kapanan gözeneklerde kıl köklerinin oluşmadığı görülmektedir.Bu da bizim net sonuçlar verdiğimizin sonucudur. Lazer epilasyon İzmir ve Lazer epilasyon Karşıyaka için lütfen bize ulaşın.

 

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için bilgi alınız.