Artemis Güzellik Merkezi - Blog

Güzellik Dünyasındaki Gelişmeler İçin Bizi Takip Edin!

Lifting Uygulaması İle Daha Genç Bir Cilde Kavuşun

Lifting uygulaması, gevşemiş ve sarkmış yüz kaslarının sıkılaşıp, gerdirilmesi ve cildin doğal sağlıklı, taze dokusunun ortaya çıkarılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu yazımızda Artemis İzmir Güzellik Merkezi olarak sizlere Lifting uygulaması İzmir, cilt gençleştirme İzmir hakkında bilgi vererek daha genç ve sağlıklı görünen bir cilde kavuşmanın yollarını anlattık.

Yüz yaşlanmasında temel problem cilt dahil olmak üzere kaşlar, yanaklar, boyun gibi tüm yumuşak dokuların yerçekimi ile aşağı doğru sarkmasıdır. Cilt bizi dış etkenlere karşı koruyan doğal bir örtümüzdür.

Aşırı stres gibi sebeplerden dış etkenlere karşı farklı tepkiler gösterir  cildimiz kendisini yenileyemezse parlaklığını, canlılığını kaybeder. Böylelikle  yüz çizgileri derinleşir, cildimiz yorgun ve donuk bir hal alır.

 

Lifting bakımı İzmir ile amaç hücre yenilenmesini teşvik etmek,  cildin yaşlılık nedenlerine karşı koymak,  Hücre savunmasını arttırmak,  hücre yenilenmesini arttırmak, cildin kolejen yapısını korumak ve elastin sentezini artırmak, lenf sistemini uyarmak, kırışıklıkları görünür şekilde azaltmak, cilt metabolizmasını hızlandırmak,  cildin gerginlik ve esnekliğini arttırmak,  cilde canlılık sağlamaktır.
Cilt gençleştirme İzmir uygulaması için merkezimizde son teknoloji ürünü bir cihaz kullanmaktayız. Bu cihaz yardımı ile ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gurupları egzersiz etkisi ile  çalıştırılarak yüze yaşlı ve yorgun ifade veren tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanır.
Yüz kaslarınızı sadece konuşurken ve gülerken sınırlı şekilde kullandığımızı düşünecek olursak yüz germe işlemini ikinci seanstan itibaren etkisini yavaş yavaş göstermeye başlaması şaşırtıcı değildir.


Problemin derecesine göre haftada 3 kez olmak üzere toplam 10-15 seans uygulanan yüz liftingi  30 yaşından itibaren tüm bayanlara uygulanabilir. Bu yöntemde herhangi bir cerrahi müdahale olmadığı için, deri altına herhangi bir madde  enjekte edilmediği ve kimyasal hiçbir işlem yapılmadığı için kesinlikle hiç bir risk taşımaz.  Bu program gerektiğinde özel serum ve ampuller kullanılarak belirli aralıklarla cilt bakımı İzmir uygulaması ile de desteklenebilir.
Böylece hiçbir risk almadan son derece sağlıklı ve diri bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Lifting uygulaması İzmir, cilt gençleştirme İzmir uygulaması, profesyonel cilt bakımı İzmir uygulamaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Artemis Karşıyaka Güzellik Merkezini ziyaret edebilir kampanyalarımız ve size özel paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim: 0 (232) 364 36 37

 

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için bilgi alınız.