BB-brow-11-257x300Microblading 3D Kıl Tekniği Kalıcı Makyaj sanatında dünyada kaş yapımında son nokta olup olağanüstü doğallıkta manuel bir yöntemdir.  Kaşlarımız ifademizi belirlemede temel rol oynarlar. Zaman içinde ya da doğuştan kaşlarda seyreklik ya da şekil bozukluğu olabilir. Yüzünüze en uygun şekil ve renk belirlenerek sizin de onayınız ile bir ön çizim yapılır. Kıl tekniği uygulanarak, varolan kaşlarınızın arasına kaş şeklinde doğal çizimler yapılır.

Uygulama cildimizin hemen üst tabakasına çizme yöntemiyle tamamen bitkisel boyanın aşılanması yöntemi ile yapılmaktadır. Gör

ünümü iğnenin çok ince oluşu dolayısıyla çizilen kılların doğallığıyla birleşerek muhteşem bir görünüm sergiler en çok tercih edilme sebebi de budur.

Microblading 3D Kıl Tekniği izmir işlemini alanında uzman kişilere yaptırmanız gerekmektedir. Artemis Güzellik Merkezi olarak İzmir Microblading 3D Kıl Tekniği , Kalıcı kaş izmir Microblading Karşıyaka Kalıcı kaş karşıyaka  hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçin.