Artemis Güzellik Merkezi - Blog

Güzellik Dünyasındaki Gelişmeler İçin Bizi Takip Edin!

Ultrasonik Cilt Yapılandırma Nedir?

Cildimiz en çok özen göstermemiz gereken bölgelerin başında gelmektedir. Sağlıklı bir görünüm için temiz, sağlıkla ışıldayan bir cilde sahip olmak önemlidir. Kişisel bakımın başında olmalıdır. Bu yazımızda sizlere Artemis İzmir Güzellik Merkezi olarak ultrasonik cilt bakımı izmir uygulaması hakkında bilgi veriyoruz.

İyi görünen bir cilt, hem estetik hem de özellikle sağlık açısından çok önemlidir. Cilt bakımına önem vermek cildimizin ileriki yaşlarda kırışmasını önemli ölçüde azaltacaktır. Çünkü cildimizi olumsuz etkileyen birçok faktör vardır. Bunların başında makyaj, stres, sigara, ultraviyole ışınları, dengesiz beslenme ve hava değişimleri gelmektedir.  Tüm bu etkenler yaşımız genç olsa bile yüzümüzü solgun göstermesine neden olur.

Sağlıklı cilt parlak ve canlı olur. Bu yüzden 20’li yaşlardan itibaren herkesin cildine gereken özeni göstermesi gerekir.

 Neden Ulrasonik Cilt Bakımı?

  • Daha fazla kollajen üretimi
  • Güçlenmiş bağ dokusu
  • Daha sıkı bir cilt
  • Kırışıklarda gözle görülür azalma

Ultrasonik Cilt Yaplandırma Karşıyaka, cildin alt katmanlarında bulunan taşıyıcı dokularda ses dalgaları kullanılarak oluşturulan noktasal ısı artışları ile kolajen üretiminin uyarılması sonucu ciltte sıkılaşma ve gerginlik sağlayan bir tedavi yöntemidir.

Ultrasonik ile Cilt Yaplandırma İzmir uygulaması, yüz bölgesinde kırışıklık ve “jaw line” ultra diye tabir edilen çene çizgisinde sarkmaları olan hastalarda yanaklara, boyun ve gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmek amacıyla boyuna, kaş kaldırmak amacıyla kaş-alın bölgesine, alın bölgesinde toparlama amacıyla alına, göz etrafı ve alt kısımlarındaki kırışıklıkları azaltmak amacı ile göz çevresine üst göz kapağındaki deri fazlalıklarını azaltmak ve toparlamak amacıyla göz kapaklarına, dekolte bölgesindeki kırışıklıkları düzeltmek amacıyla dekolteye uygulanmaktadır. Cerrahi bir işlem olmadan Ciltte düzelme ve gençleşme sağlanmaktadır.

Sizde daha sağlıklı ve iyi görünümlü bir cilde kavuşmak için Artemis İzmir Güzellik Merkezini ziyaret edebilir cilt bakımı İzmir, cilt gençleştirme İzmir (lifting) , dermapen İzmir uygulamaları hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Aklınıza takılan tüm sorular için bilgi alınız.